NAKUPUJTE I PRODÁVEJTE ZÁBĚRY NA Pond5

Nakupujte i prodávejte záběry na Pond5

Kreativní tržiště Pond5 je nejpřátelštější platforma pro prodej médií na internetu. Nabízí největší databázi royalty-free videa (skoro 4 miliony klipů) a k tomu miliony hudebních skladeb, zvuků, After Effects šablon, obrázků a 3D modelů. Nově na Pond5 najdete také knihovnu historických médií zcela zdarma. Pond5 má jedno velké poslání: vytvořit prostor pro tvůrce rozličných médií, kde bude možné sehnat téměř cokoli.

Výjimečné je, že si tvůrci na Pond5 můžou nastavit vlastní ceny a dostávají 50% podíl z prodejů, což je nejvíc v oboru. Pokud máte v šuplíku přebytky z minulých projektů nebo ze zrušených zakázek, zkuste je nahrát na Pond5. Pravděpodobně se budou hodit někomu jinému a Vy za ně získáte zaslouženou odměnu. Po nahrání se už se nemusíte o nic starat – Vaše práce Vám může průběžně přinášet příjem. A možná se Vaše tvorba dostane i do hollywoodských produkcí, i ty totiž na Pond5 nakupují.

Pokud vyzkoušíte, co vše Pond5 nabízí, už do 24. května, můžete využít slevu 15 % na všechno – stačí při placení zadat kód FESTIVAL15.

A pokud Vás zajímá více o tom, jak si na Pond5 vydělat svou tvorbou, podívejte se na tohle video.

V případě jakýchkoli dotazů pište na eliska@pond5.com, těšíme se na spolupráci!

Tým Pond5

www.pond5.com