POZVÁNKA NA REKLAMNÍ WORKSHOP APA

S NOVOU KŮŽÍ NA STARÝ TRH

Asociace producentů v audiovizi a reklamní festival PIAF zahajují první ročník spolupráce, který se letos ponese v duchu podpory začínajících režisérů v reklamní branži. Ti, co už něco zažili se potkají s mladou krví, aby společně probrali témata, která je pálí dnes a denně. Budeme se zajímat o to, jaké jsou možnosti uplatnění mladých režisérů, podle čeho si režiséry vlastně vybírat, jak využít potenciálu mladých z pohledu producentů, agentur i zadavatelů, a to všechno ve svižném tempu formou zábavné panelové diskuse. Program S novou kůží na starý trh začne workshopem, bude pokračovat přehlídkou vybraných prací mladých režisérů, a celkově završí první festivalový den večírkem. Akci podporuje Pond5.
1. ročník spolupráce festivalu Piaf s Asociací producentů v audiovizi odstartuje 26. května v 16:00 v Národní galerii v Praze.

https://www.facebook.com/pages/APA-doprovodn%C3%BD-program-PIAF/830074210400899

www.asociaceproducentu.cz

www.piaf.cz

www.pond5.cz

Zkrácená verze programu S novou kůží na starý trh, 26. května
Workshop, 16:00-18:30, atrium Národní galerie, 45 míst, 1800,-Kč/os. (vstupenky lze zakoupit na system.piaf.cz) moderuje Jakub Kohák Panelová diskuze nad možnostmi uplatnění mladého režiséra v reklamní branži, ve svižném zábavném duchu, s cílem otevřít problematiku spolupráce klientů a agentur s mladými režiséry a jejich producenty, prodiskutovat předsudky a obavy, které do možného výběru mladého režiséra nepříznivě zasahují. Návštěvníci workshopu získají poukaz Pond5 v hodnotě 25$.
Young Directors (v rámci Piaf večerního bloku Shots in the dark), 20:30-21:30 auditorium Národní galerie, 200 míst, vstup volný Přehlídka vybraných prací začínajících režisérů
Lido-APA party, od 21:00, club Avion, vstup volný DJ Lenka Stárková Afterparty „Shots in the dark“ pořádaná Asociací producentů v audiovizi a Pond5.
https://www.facebook.com/PIAFshots?fref=ts

Workshop formou panelové diskuze s názvem „S novou kůží na starý trh“ je členům asociace kameramanů otevřený zdarma. Počet míst je omezený, proto prosím zájemce, aby mě nejprve kontaktovali (jaroslava.kafkova@email.cz).

https://www.facebook.com/pages/APA-doprovodn%C3%BD-program-PIAF/830074210400899?ref=hlwww.asociaceproducentu.czwww.piaf.cz