WEBOVSKÉ STRÁNKY AČK ZAREGISTROVÁNY V NÁRODNÍ KNIHOVNĚ

Vážení kolegové,
protože se zase množí názory, „Co že se to děje s našimi stránkami?“, zde jsou základní informace:
1. Webovské stránky www.ceskam.cz mají svojí redakční radu a redaktory, kterými jsou všichni členové prezídia Asociace českých kameramanů, jemnovitě Marek Jícha, Jiří Myslík, Jaromír Šofr, Martin Preiss, Lukáš Hyksa, Ivan Vít, Josef Špelda, Mark Bliss, Tomáš Choura, Aleš Cigánek, Josef Hanuš, Petr Koblovský. Můžete se tedy obracet na všechny tyto redaktory. Nefunguje-li něco na stránkách, není to tedy vina pouze Marka Jíchy. I ostatní členové prezídia mají povinnost do stránek přispívat a vylepšovat je, kontrolovat a za jejich obsah odpovídají svým členům.
2. Weboské stránky mají v sekci PRO ČLENY podstránku, kterou spravuje Martin Preiss. Zde jsou informace pod heslem, určené jen pro členy AČK. Zde můžete například rozvíjet svoje debaty, najde zde zápisy z prezídií AČK, teré můžete připomínkovat.
3. Webovské stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR. Byly vybrány exkluzivně pro archivaci národní paměti, protože obsahují informace, které nejsou dostupné jinde. Budou sloužit pro rešerše výzkumných pracovníků a historiků dnes i v budoucnosti. Co se objeví na našich stránkách nebude nikdy zapomenuto.
Redakční rada