CENA PREZIDENTA A.Č.K. ZA NEJLEPŠÍ POUR FÉLICITER ROKU 2019

Vážení kolegové a kolegyně,

prezident Asociace českých kameramanů prof. MgA. Marek Jícha vypisuje soutěž o nejlepší, umělecky a obsahově nejkvalitnější Pour Féliciter – novoroční přání k roku 2019. Kdo se chce účastnit soutěže, nechť pošle elektronicky své P.F. na emailovou adresu lampafilmx@gmail.com do 20. ledna 2019. Po té prezident A.Č.K. sám vybere nejlepší PF 2019 a ocení jej Cenou prezidenta A.Č.K. za nejlepší P.F. roku 2019. Cenou je láhev dobrého italského vína v ceně 1.000,-Kč.

Prezident A.Č.K., který se soutěže osobně neúčastní, vykopává soutěž svým P.F. 2019, které nemusí být inspirací, ale jen podnětem k otevření této nové soutěže. Protože vím, že je mnoho z nás, kteří mají vynikající P.F.ky věřím, že tato soutěž, bude úspěšná a přihlásí se do ní mnoho kameramanů.

S vánočním pozdravem a přáním dobrého světla v roce 2019

prof. MgA. Marek Jícha
prezident Asociace českých kameramanůPravoslav Flak

Pavel Rydl

Vladimír Holomek

Vidu Gunaratna

Petr Štulíř

Richard Špůr

Ivan Vít

Marek Janda

Martin Preiss

Vladimír Holomek

Karel Kajfosz

Michal Hájek

Daniel Souček

David Ployhar

Vladimír Dousek

Po velmi dlouhém a nelehkém zvažování a současně s poděkováním všem zúčastněným soutěžícím kameramanům a s uznáním vysoké kvality jejich fotografií i nápaditosti PF 2019 prezident Asociace českých kameramanů prof. Marek Jícha ocenil vítěze: kameramana Pravoslava Flaka