Belica Ondřej | Členové AČK

 
Belica Ondřej - AČK
kameraman - active
Dělnická 55
170 00  Praha 7
Czech republic
 
Tel.:
Fax:
GSM: +420 777 119 845
Email: obelica@gmail.com
 
 

KAMERAMAN SOUHLASÍ S UVEŘEJNĚNÍM OSOBNÍCH DAT

 

Narozen v roce 1982 v Praze. Po maturitě na gymnáziu se rozhodl rozvíjet svou vášeň pro film a fotografii a přihlásil se na Filmovou školu v Písku, kde získal základní technické základy potřebné pro kameramanskou praxi. Po absolutoriu získává zkušenosti na pozicích asistent kamery a švenkr v různých filmových i televizních projektech. Tato praxe v něm vzbudila další zájem o kinematografii a proto se rozhodl dále pokračovat ve vzdělávání na katedře kamery FAMU,kde je v současnosti studentem magisterského programu.

Ondřej měl možnost se podílet na řadě projektů od krátkých uměleckých filmů až po komerční zakázky. Je autorem řady hudebních klipů, krátké filmy, jichž byl kameramanem byly promítány na řadě festivalů.

Od roku 2010 je členem Asociace českých kameramanů.

________________________

Born in 1982 in Prague. After high school graduation he decided to develop his passion for film and photography and entered Independent Film School in Pisek where he learnt the technical basics needed. Upon graduation he gains experience as an AC and camera operator on lots of film and television projects. This work ignited even more interest in cinematography so he decided to educate further at Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague (FAMU). He passed his bachelors degree and currently is studying M.A. programme in cinematography.

Ondřej had chance to participate on many projects ranging from art movies to commercials. He is an author of many music videos, short films photograhed by him were screened on many film festivals.

Member of the Association of Czech Cinematographers since 2010.